Зустріч-консультація 15 лютого 2013року

Шановні панове,

Запрошуємо вас прийняти участь в обговорені питань можливого впливу проектів з будівництва об'єктів малої гідроенергетики на навколишнє середовище та заходів щодо зменшення такого впливу на прикладі проекту будівництва 2-х малих гідроелектростанцій ТОВ «Гідропауер» в с. Голошино Верховинського району Івано-Франківської області. Обговорення буде проведено в рамках зустрічі-консультації недержавних громадських організацій з представниками ТОВ «Гідропауер», спеціалістів програми USELF, представників Європейського банку реконструкції та розвитку, а також незалежних експертів.

Запланована дата зустрічі 15.02.2013 року, час: 11:00 – 13:30, м. Івано – Франківськ, вул. Чорновола 7, готель «Станіславів», конференц – зала 5-й поверх (www.stanislaviv.org.ua).

З метою належної організації заходу просимо вас підтвердити свою участь та вказати кількість учасників, що будуть представляти вашу організацію шляхом надсилання зворотного листа за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за телефоном +38 067 657 53 02.

За нагоди просимо вас повідомити про можливість участі в даній зустрічі ваших партнерів з метою максимально широкого охоплення зацікавлених сторін.

З повагою,

ТОВ «Гідропауер»

Log in

create an account

fb iconLog in with Facebook