Громадське обговорення ОВНС

В рамках реалізації проекту з будівництва Сваричівської міні ГЕС в с. Сваричів Рожнятівського району Івано-Франківської області (далі – «Проект») ТОВ «Гідропауер» як замовник будівництва повідомляє, що проект матеріалів оцінки впливів на навколишнє середовище (далі – «ОВНС»), розроблений ТОВ "ГІДРОЕНЕРГЕТИКА" м. Київ, вул. Деміївська, 43а як складова частина проектно-технічної документації реалізації Проекту, після проведення його громадського обговорення буде надано на проходження державної експертизи, в тому числі державної екологічної експертизи, до Експертної Організації Центральної Служби Української Державної Будівельної Експертизи в Івано-Франківській області філія ДП "УКРДЕРЖБУДЕКСПЕРТИЗА" м. Івано-Франківськ, вул. Вовчинецька, 28 (тел.+38(0342)50-15-43).

Громадське обговорення проекту ОВНС триватиме з 29.05.2015 року до 29.06.2015 року і відбуватиметься в такому порядку:

  1. Ознайомитись з проектом ОВНС та іншими супровідними документами, що стосуються реалізації Проекту, можна в приймальні Сваричівської сільської ради у будні дні з 09:00 до 16:00 за адресою: Івано-Франківська область, Рожнятівський район, с. Сваричів, вул. Довга буд.134.
  2. Прийом запитів, пропозицій та зауважень громадськості здійснюється за вищевказаною адресою, а також на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
  3. Запити, пропозиції та зауваження повинні визначати прізвище, ім'я та по-батькові, а також адресу особи, що їх подала.
  4. Відповідальним за організацію прийому та надання відповідей на запити, пропозиції та зауваження громадськості є Марчук Мирослав Андрійович та Шабуня Сергій Миколайович в Сваричівській сільській раді за адресою Івано-Франківська область, Рожнятівський район, с. Сваричів, вул.Довга буд.130.
  5. Громадські слухання щодо обговорення проекту ОВНС заплановані до проведення 14.06.2015 р. о 14.00 в Народному домі в с. Сваричів по вул Довга, б.130
  6. Інформація про рішення, ухвалені за результатом громадського обговорення та громадського слухання, буде доведена до громадськості у визначений законом спосіб, в тому числі шляхом розміщення повідомлень в газеті "Новини Підгір'я" та на офіційному веб-сайті ТОВ «Гідропауер» - http://www.hydropowerllc.com.ua.

Log in

create an account

fb iconLog in with Facebook