Новини компанії Гідропауер

Зустріч з жителями с. Сваричів

1 лютого 2015 року ТОВ «Гідропауер» організувало зустріч з жителями с. Сваричів з метою обговорення можливості та особливостей реалізації проекту будівництва МГЕС в селі Сваричів та вивчення думки місцевих жителів про перспективи реалізації проекту. За наслідком вказаної зустрічі вирішили організувати 7 лютого 2015 р. виїзну інспекцію жителів с. Сваричів на існуючі міні гідроелектростанції в карпатському регіоні.

Детальніше

Укладення кредитного договору

26 грудня 2012 року товариство з обмеженою відповідальністю «Гідропауер» уклало кредитний договір з Європейським банком реконструкції і розвитку (ЄБРР) для  фінансування будівництва двох малих ГЕС на річці Білий Черемош в Івано-Франківській області.

Детальніше

Зустріч-консультація 15 лютого 2013року

ТОВ «Гідропауер» запрошує недержавні громадські організації прийняти участь в зустрічі-консультації для обговорення питань можливого впливу будівництва 2-х малих гідроелектростанцій ТОВ «Гідропауер» в с. Голошино Верховинського району Івано-Франківської області 15лютого 2013 року, час: 11:00 – 13:30, м. Івано – Франківськ, вул. Чорновола 7, готель «Станіславів», конференц – зала 5-й поверх

Детальніше

Фінансування будівництва двох малих ГЕС

Товариство з обмеженою відповідальністю «Гідропауер» звернулося до Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) з метою отримання часткового фінансування будівництва двох малих ГЕС на річці Білий Черемош в Івано-Франківській області, Україна.

Детальніше

Log in

create an account

fb iconLog in with Facebook