Новини компанії Гідропауер

Рішення за наслідком проведення обговорення ОВНС

Цим ТОВ «Гідропауер» повідомляє, що в рамках реалізації проекту будівництва Сваричівської міні ГЕС ТОВ «Гідропауер» в с. Сваричів Рожнятівського району Івано-Франківської області Товариство організувало та провело громадське обговорення проекту оцінки впливу на навколишнє середовище (далі – «ОВНС») як складової частини Проекту, розробленого ТОВ "ГІДРОЕНЕРГЕТИКА" (м. Київ, вул. Деміївська, 43).

Детальніше

Громадські слухання жителів с.Сваричів щодо обговорення ОВНС та подовження строків громадського обговорення

ТОВ «Гідропауер» повідомляє, що громадські слухання, заплановані на 14.06.2015 р. для обговорення проекту ОВНС, розробленого в рамках реалізації проекту будівництва МГЕС в селі Сваричів Рожнятівського району Івано-Франківської області, були оголошені такими, що не відбулись у зв’язку з неявкою на громадські слухання жодного представника громадськості, крім безпосередньо представника Сваричівської сільради  Марчука М.А. (секретаря сільради), про що був складений відповідний акт. З метою максимального залучення громадськості ТОВ «Гідропауер» вирішило продовжити строк громадського обговорення рішення на два тижні - до 13 липня 2015 року. 

Детальніше

Нагадування про заплановані на 14.06.2015р громадські слухання

ТОВ "Гідропауер" нагадує про заплановані на 14 червня 2015р о 14.00 в Народному домі в с.Сваричів по вул.Довга, б.130 громадські слухання щодо обговорення проекту ОВНС, розробленого в рамках реалізації проекту будівництва МГЕС в с.Сваричів Рожнятівського району Івано-Франківської області.

Детальніше

Затвердження ДПТ під будівництво міні ГЕС в селі Сваричів.

1 червня 2015 року Сваричівська сільська рада, керуючись думкою громади, рішенням двадцять сьомої сесії шостого демократичного скликання №373-27/2015 затвердила Детальний план території під будівництво міні ГЕС в селі Сваричів.

Log in

create an account

fb iconLog in with Facebook